Doprava a platba

Slovenská POŠTA ( 4,90€ ) - Zásielka je doručená na poštu vo vašom meste alebo dedine, ktorú si zvolíte. Balík na pošte ostáva 18 dní, kde si ho môžete kedykoľvek vyzdvihnúť počas otváracích hodín vašej pošty.

Slovenská POŠTA ( 5,90€ ) - Zásielka je doručená na adresu, ktorú si zvolíte v objednávke.

  • Po objednaní zásielku očakávajte približne o 2-3 pracovné dni.
  • Ak vám zásielka nepríde do 3 pracovných dní od doručenia potvrdzujúceho emailu, kontaktujte nás prosím emailom na admin@myadesign.sk alebo telefonicky na 0911 518 058

V obidvoch prípadoch je suma za doručenie objednávky platná pre platbu prevodom na účet alebo pri preberaní tovaru, ktorá je v cene doručenej zásielky.

Sledovanie zásielky tu.

Dodacie lehoty

Dodávka tovaru nasledujúci deň

  • Pri doručení objednávky do 12:00 hod. zabezpečíme dodávku tovaru v priebehu nasledujúceho dňa. V prípade víkendu expedujeme tovar prvý pracovný deň po víkende. 
  • Ak sa vyskytne položka, ktorú nevieme dodať v hore uvedených termínoch, budeme Vás informovať o možnom termíne dodávky. Pri platbe vopred, prevodným príkazom, posielame tovar po pripísaní čiastky na náš účet. 
  • Doručenie tovaru ktorý je NA OBJEDNÁVKU trvá od 2-14 pracovných dní. V prípade že tovar potrebujete v čo najskoršom čase tak sa prosím o dostupnosti informujte na 0911 518 058

Spôsoby notifikácie

O stave Vašej objednávky Vás informujeme prostredníctvom emailu . V prípade, že niektorý z objednaných produktov nie je na sklade, budeme vás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Reklamácie

Výmena tovaru

Tovar zabaľte do pôvodného obalu, nepoškodený, nepoužívaný, čistý a pošlite ho poštou na našu reklamačnú adresu: MYA Design, Ernestova bašta 2, Nové Zámky, 94002 . K balíku priložte kópiu faktúry so žiadosťou o výmenu tovaru, kde nezabudnite uviesť vaše meno, adresu a telefónne číslo.

Ostatné reklamácie

Nahláste najprv na email admin@myadesign.sk a dohodnite sa s našou podporou na ďalšom postupe, aby bola Vaša reklamácia vybavená čo najskôr.

Vrátenie tovaru

Pokiaľ vám dodaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete ho bez udania dôvodu do 14 dní vrátiť. Pre bližšie informácie kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu na admin@myadesign.sk. Tovar môžete vrátiť ak nebol používaný a je zabalený v originálnom balení. Pre tovar, ktorý je vyrábaný na zákazku neplatí lehota pre vrátenie tovaru do 14 dní.